Mint arról kedden éjjel lapunk is beszámolt, a kormány rendkívül rövid határidővel kivezette a tavaly november közepe óta a magántulajdonban levő személyautókra érvényes literenként 480 forintos üzemanyagár-sapkát.
A rendelkezést bejelentő Kormányinfón jelen volt Hernádi Zsolt, a Mol elnök-vezérigazgatója, aki közölte, a hazai olajcég kútjain a 95-ös oktánszámú benzinért literenként 641, míg a dízelolaj literjéért 699 forintot kérnek. Ez azonnali 33, illetve 45 százalékos drágulást jelentett.

Lerántotta a leplet: ezzel zsebelte be az idei díjakat az Erste profija
A magyar sztori jó és a forint erősődésén keresztül megfelelő dezinflációs folyamatok indultak el




