Berlusconi L"Aquilába vinné a G8-csúcsot
Az olasz kormányfő csütörtökön felvetette, hogy Szardínia helyett a földrengés sújtotta L,Aquilában tartsák a G8-csoport nyári csúcstalálkozóját. Silvio Berlusconi ezzel is hozzá akar járulni a katasztrófa áldozatául esett régió gazdasági talpra állításához, ami egyúttal a szervezők számára is megtakarítással járna.
Bunkofon: Berlusconi botrányos beszélgetése
G20: Obamát kellett volna követni
G20: a királynő leszídta Berlusconit
Berlusconi Magyarországgal példálózott
MTI
Az iparban a legnagyobb az optimizmus.

Lerántotta a leplet: ezzel zsebelte be az idei díjakat az Erste profija
A magyar sztori jó és a forint erősődésén keresztül megfelelő dezinflációs folyamatok indultak el




