Esik az olajár, mégis aranyáron tankolunk - A hét videója
Megszűntek a kígyózó sorok a benzinkutak előtt, ám néhol továbbra sincs üzemanyag az ársapka eltörlése után egy héttel. A Hét videójában Király Béla szakértő kollégánk olyan kérdésekre próbál választ adni, hogy „Miért kerül ennyibe a benzin, ha egyszer zuhan az olaj ára? Mi lett valójában a szankció hatása? Kell-e üzemanyaghiányra számítani?"
Még van lehetőség az ukrajnai háború diplomáciai eszközökkel történő rendezésére – jelentette ki Szergej Lavrov orosz külügyminiszter.

Lerántotta a leplet: ezzel zsebelte be az idei díjakat az Erste profija




