Sohasem volt olyan szükség az együttműködésre az európai országok között, mint éppen most - fogalmazott Orbán Viktor miniszterelnök az Európa-nap alkalmából szombaton.
A kormányfő közösségi oldalán megosztott videóban az Európai Unió vezető politikusai szólaltak meg, különböző helyszínekről bejelentkezve. Orbán Viktor a budai várból, háttérben a Parlamenttel és a Duna látképével azt mondta: "Mikor, ha nem most. Sohasem volt olyan szükség az együttműködésre, mint éppen most az európai országok között". Ehhez pedig sok sikert kívánt Európának.

Lerántotta a leplet: ezzel zsebelte be az idei díjakat az Erste profija
A magyar sztori jó és a forint erősődésén keresztül megfelelő dezinflációs folyamatok indultak el




