Radicova: nem kell a magyarokkal fenyegetőzni!
Iveta Radicová, a szlovák ellenzék közös államfőjelöltje felszólította Ivan Gasparovic jelenlegi köztársasági elnököt, hogy állítsa le a lakosság megfélemlítését és ne használja a magyar kártyát választási kampányában, illetve nyilvánosan határolódjon el ezektől az akcióktól.
"Felszólítom a Szlovák Köztársaság elnökét, hogy állítsa le a lakosság megfélemlítését, megosztását szlovákokra és más nemzetiségűekre, hagyja abba a magyar kártya használatát, nyilvánosan határolódjon el az ilyen módszerektől és ítélje el azokat" - jelentette ki Radicová szombaton Pozsonyban tartott sajtóértekezletén.
MSZP-Fidesz bizalom a szlovák választások után
Szlovák tankönyvek: nyertek a magyar nevek
MTI
Csak a nukleáris erőben bízik.

Lerántotta a leplet: ezzel zsebelte be az idei díjakat az Erste profija
A magyar sztori jó és a forint erősődésén keresztül megfelelő dezinflációs folyamatok indultak el




