1p

Klasszis Egészséggazdaság és Longevity Konferencia 2026

A platform, ahol az egészségügyi ökoszisztéma kulcsszereplői – gyártók, szolgáltatók, biztosítók, döntéshozók – közösen gondolkodnak az iparág jövőjéről.

Vegyen részt Ön is!

Részletek >>

"Öreg is, csúnya is, de ez van..." - összegezték az Emnid közvélemény-kutató intézet szakértői a partnerekről készül felmérésüket
"Öreg is, csúnya is, de ez van..." - összegezték az Emnid közvélemény-kutató intézet szakértői azt a felmérést, amelynek eredményeit szerdán hozták nyilvánosságra Berlinben.

Az Emnid - amelyik az egyik legtekintélyesebb közvélemény-kutató intézetnek számít - arról faggatta a németeket, hogy mennyire elégedettek partnerük küllemével. A felmérésből fehéren-feketén kitűnt: minden második német elégedetlen az állandó társ kinézetével. Ennek ellenére úgy vélekedik, hogy az adott helyzeten - vagy inkább az adott partneren - nem érdemes változtatni.

A helyzet súlyosságát még inkább alátámasztja: a megkérdezettek többsége nem csupán férjének, feleségének, vagy általánosságban élettársának külsejével kapcsolatos elégedetlenségét fogalmazta meg, hanem egyenesen azt hangoztatta, hogy zavarják a "dolgok".

Különösen a hölgyek jártak az élen a panaszkodásban, csaknem 30 százalékuk partnerének nagy hasát kifogásolta. Mintegy 20 százalékuk pedig azt rótta fel férfitársának, hogy fogai ápolatlanok. Végül a nők több mint 15 százalékát a vele egy háztartásban élő férfi kopaszsága irritálta. Szerencsére - mint az Emnid rámutatott - elenyésző volt azoknak a száma, akik - társukra célozva - a nagy hasra, a kopaszságra és a széles mosolyhoz aligha illő fogakra egyszerre panaszkodtak.

A felmérés ugyanakkor rávilágított arra, hogy a férfiak jóval toleránsabbak nem éppen szépségkirálynőnek tartott partnereik kinézetét illetően. Kopaszságra egyetlen egy sem panaszkodott, sőt még az ápolatlan fogakban is kevesen láttak együttélési akadályt. Ezzel szemben a legtöbben azt kifogásolták, hogy hölgypartnerüknek nagy a hasa, s ráadásul nagy az ülepe. Kisebb hányaduk pedig beismerte: valójában szebb lábakról és nagyobb mellekről álmodik.

A kölcsönös elégedetlenség ellenére a megkérdezettek több mint 70 százaléka vallotta azt, hogy még mindig jobb így, mint egyedül. Legfeljebb otthon szemlesütve közlekedik, s "mással" foglalja le magát.

A felmérés csak a küllemmel foglalkozott, a "belcsint" nem is említette. Az idézett szakértők ugyanakkor attól tartanak: azt is vizsgálva még riasztóbb lenne a kép.

A fiatalok beszélni akarnak a szexről
Kiszúrunk a gyerekkel, ha hallgatunk a szexről
Nappal politizálnak, este ágybabújnak
Magát valószínűleg csalja a párja

MTI

A rovat támogatója a 4iG

LEGYEN ÖN IS ELŐFIZETŐNK!

Előfizetőink máshol nem olvasott, higgadt hangvételű, tárgyilagos és
magas szakmai színvonalú tartalomhoz jutnak hozzá havonta már 1490 forintért.
Korlátlan hozzáférést adunk az Mfor.hu és a Privátbankár.hu tartalmaihoz is, a Klub csomag pedig a hirdetés nélküli olvasási lehetőséget is tartalmazza.
Mi nap mint nap bizonyítani fogunk! Legyen Ön is előfizetőnk!

Makro / Külgazdaság Megint durván drágulnának az üzemanyagárak a hazai kutakon védett ár nélkül
Privátbankár.hu | 2026. március 13. 20:06
Hét, illetve három forinttal nőnek a piaci árak.     
Makro / Külgazdaság Bács-Kiskun bezuhant, Hajdú-Bihar húzott, Irán viszont keresztbe tehet a szép reményekkel induló magyar iparnak
Imre Lőrinc | 2026. március 13. 17:16
Megcsillant a fény az alagút végén a magyar iparban. A már évek óta mélyrepülésben lévő ágazat termelése idén januárban, a kiigazított adatok szerint csaknem két év után ismét növekedést mutatott. Az egyik legfőbb húzóerőt a folyamatosan felpörgő debreceni BMW-gyár jelentette. Az iráni háború nyomán elszálló energiaárak viszont súlyos kockázatként tornyosulnak a szektor és az európai gazdaság jövője fölé.
Makro / Külgazdaság Nagyon rossz hírt kapott Trump: behúzta a féket az amerikai gazdaság
Privátbankár.hu | 2026. március 13. 14:35
Jelentősen lassult az Egyesült Államok gazdasági növekedése 2025 utolsó negyedévében. Eközben a fogyasztás továbbra is bővült, az infláció pedig a jegybanki cél felett maradt – közölte a washingtoni kereskedelmi minisztérium gazdasági statisztikai hivatala, a BEA (Bureau of Economic Analysis) pénteken.
Makro / Külgazdaság Alacsony az infláció, de drágul a rezsi Lengyelországban
Privátbankár.hu | 2026. március 13. 14:01
Lengyelországban januárhoz hasonlóan februárban is 2,1 százalék volt az éves infláció, ami 2024 óta a legalacsonyabb érték – áll a statisztikai hivatal (GUS) pénteki közleményében.
Makro / Külgazdaság Az elemzők is foghatják a fejüket: váratlanul zuhant az ipari termelés az euróövezetben
Privátbankár.hu | 2026. március 13. 12:54
Növekedést vártak, visszaesés lett belőle.
Makro / Külgazdaság Orosz olaj: Európának is lépnie kéne, különben nem sokat ér az amerikai mentesség
Privátbankár.hu | 2026. március 13. 12:26
Bendarzsevszkij Anton reagált az amerikai lépésre. Az amerikai és az európai szankcióknak együtt kell mozogniuk.
Makro / Külgazdaság Rosszul jár, aki idén megy nyugdíjba
Privátbankár.hu | 2026. március 13. 11:16
Közzétette a minisztérium a korábbi évek kereseteinek beszámításához használt új szorzókat – kevesebb lett a vártnál.
Makro / Külgazdaság Valami nem stimmel a babaváró hitelekkel
Privátbankár.hu | 2026. március 13. 11:02
De nem a konstrukcióval van a baj, csak kezdenek elfogyni a jogosultak.
Makro / Külgazdaság Az áprilisi választás után jön a neheze a győztesnek – megszólalt a Fitch Ratings
Privátbankár.hu | 2026. március 13. 10:22
Jelentős kihívásokkal kell majd szembenéznie az új kormánynak.
Makro / Külgazdaság Beleszédül, ha megnézi, mi történik Romániában az árakkal
Privátbankár.hu | 2026. március 13. 10:08
Van terület, ahol bőven 10 százalék felett nőttek az árak februárban a szomszédban.
hírlevél
Ingatlantájoló
Együttműködő partnerünk: 4iG