Vigyázat, aknamunka!
A nagy stressz, a munkahelyi elvárások, a hosszú munkaidő és kevés pihenés, a rendszertelen életvitel, kevés mozgás és helytelen táplálkozás sokak számára szinte kikerülhetetlen. Márpedig ez egy olyan hosszú időn át tartó, szinte észrevehetetlen aknamunkát végez a szervezetben, amely bizony nem marad következmények nélkül. Csakhogy tényleg aknamunkáról van szó, ellentétben a hirtelen behatásokkal. Hiszen a fájdalmat épp azért érezzük, hogy tegyünk ellene: ha eltörik a lábunk, fáj, tehát orvoshoz megyünk. A helytelen életmód azonban alattomosan rombolja a szervezetet, így a tünetek is jóval elmosódottabbak.
A test különce
Csak azt érezzük, hogy valami valahogy nincs rendben. Olykor-olykor fájdalom jelentkezik a nemiszervekben, a gáttájékon, felmerülnek szexuális problémák, nem tökéletes a vizelés/székelés, emésztési zavarokkal küzdünk, magas a vérnyomásunk, olykor szúr a mellkasunk. De azért ezekkel együtt lehet élni, hozzászokunk, és egyébként se olyan súlyosak a gondok. Ám épp ebben rejlik a legnagyobb veszély. A kismedence ugyanis különc egy terület: a zsigeri szervek nem különállóak, hanem egyfajta egységet alkotnak: ha az egyikkel baj van, az kihat a többire is, épp ezért a tünetek nem egyértelműek, nehezen megfoghatók és behatárolhatók. Azt hisszük, nincs gond, holott nagyon is van, csak éppen a szervezetünk egy olyan területén jelentkezik, amely így jelez, ilyen „visszafogottan”.
Ne vegyük félvállról, amíg megtehetjük!
A szervezet jelez, és ezeket a jeleket nagyon fontos figyelembe venni, hiszen a gyulladásos tünetek kezelése fiatalkorban még megoldható, idősebb korban azonban már könnyen műtéti beavatkozást követel. Ha vizelési és szexuális panaszokat (potenciazavarok, korai magömlés, kellemetlen ejakuláció) észlelünk, ha gyakori vizelési ingerrel vagy nehezített, utócsepegéses vizeléssel küzdünk, ha tompa fájdalmat érzünk gáti tájon, alhasban, szúró-égő jellegű érzést a húgycsőben, a herékben, ne vegyük félvállról!
A kismedence feladja a leckét - de meg kell oldani!
Muszáj kezeltetnünk, hiszen komoly betegségek jelzői lehetnek, amelyeknek gyógyítása sem egyszerű feladat épp a kismedencei szervek egymásra hatása és a tünetek meghatározhatatlansága miatt. A kezelőorvosnak több szakma átfogó ismeretével kell rendelkeznie ahhoz, hogy ki tudja szűrni az eredeti okokat, és megszüntethesse azokat, amely türelmet követel orvostól és betegtől egyaránt. A kismedenceifájdalom-szindróma, az érintett szervek betegségeinek kezelése multidiszciplináris megoldást követel.
MBW Egészségcentrum: válasz a felgyorsult világra
Csakhogy épp a zaklatott életvitel miatt kerültünk ebbe a helyzetbe, amellyel nehezen összeegyeztethető az egyik orvostól a másikhoz küldözgetés, a hosszadalmas várakozás. Szerencsére nemcsak a világ gyorsult fel, de megszülettek azok a szolgáltatások is, amelyek alkalmazkodnak ehhez a tempóhoz. Az MBW Egészségcentrum iskolapéldája ennek: a prosztatavizsgálat ujjbegyből vett vérből és urológus szakorvos közreműködésével intim, szakszerű vizsgálattal már 10 percen belüli eredményt ad, a vizsgálatra a munkaidő után, akár este is kérhetünk időpontot. Nincs orvostól orvosig rohangászás, a diagnózis felállításától a teljes gyógyulásig mindent egy helyen biztosít, és a modernséget nemcsak legújabb orvosi eszközeiben hordozza, de szemléletmódjában is, hiszen lehetőség van a természetgyógyászatban bevált gyógyító eljárások alkalmazására is. Rendkívül diszkrét, nincs várakozási idő, a szakorvos azonnal, tökéletes figyelemmel és gyors, teljes körű vizsgálattal áll a páciensek rendelkezésére. Mindezt csendes elegáns, komfortos kialakítású környezetben hálapénz nélküli, előre kiszámítható áron. Mert betegnek lenni nem jó ugyan – de van, ahol jobb, mint máshol.
(x)
Kíváncsi rá, hogyan befolyásolják a világpolitikai viharok az Ön pénztárcáját?
Csatlakozzon azokhoz, akik nemcsak figyelik,
hanem értik is, mi történik a világban - és a tőkepiacokon!
Klasszis Befektetői Klub
2025. május 27. 17:00, Budapest
LEGYEN ÖN IS ELŐFIZETŐNK!
Előfizetőink máshol nem olvasott, higgadt hangvételű, tárgyilagos és
magas szakmai színvonalú tartalomhoz jutnak hozzá
havonta már 1490 forintért.
Korlátlan hozzáférést adunk az Mfor.hu és a Privátbankár.hu tartalmaihoz is,
a Klub csomag pedig a hirdetés nélküli olvasási lehetőséget is tartalmazza.
Mi nap mint nap bizonyítani fogunk!
Legyen Ön is előfizetőnk!
-
Sokat hozott a konyhára a Guinness és a Johnnie Walker
5 perce
-
Vállveregetést kaptak a bankok – nem is akárhonnan
14 perce
-
Itt az új ellenfél: megmenekülhet a narancslé
körülbelül 1 órája
-
Csak ámulunk-bámulunk, mi történhet a benzinkutakon
körülbelül 1 órája
-
Orbán Viktor szövetségese gratulált legyőzőjének
2 órája
-
Visszacsinálják a Brexitet?
2 órája
-
Jegesmedvék, rémület, luxus – Trump óta mindenki Grönlandra vágyik
2 órája
- Megszólalt Orbán Viktor romániai szövetségese
- Aggódik a forintjai miatt? Akkor jobb, ha ezt megnézi
- Veszélyhelyzet nonstop: a Facebook népe robban!
- Felpörgetik a Szuverenitásvédelmi Hivatalt: itt vannak a sokkoló számok
- Himnusz és lézershow – így kezdődött Orbán Viktor harcos klubestje
- Hivatalos a meglepetést hozó román elnökválasztás végeredménye
- A BKV szerint szó sincs semmilyen korrupcióról
- Itt vannak az első adatok Romániából, az első fordulóhoz képest hatalmas a változás – frissítve, megvan a győztes? 2025. május 18. 08:18
- Megjöttek a 13 órás román adatok, továbbra is durvák a számok 2025. május 18. 13:03
- Ennyi pénz kell egy nyugdíjasnak, hogy biztonságban érezze magát 2025. május 17. 14:40
- Brüsszelben levették a kesztyűt, minden eszközt bevetnek az Orbán-kormány ellen? 2025. május 15. 05:43
- Itt vannak az első adatok Romániából, az első fordulóhoz képest hatalmas a változás – frissítve, megvan a győztes? 2025. május 18. 08:18
- Visszavonta a Ferenc pápa halála miatti részvétnyilvánításait az izraeli kormány 2025. április 25. 17:31
- Megjöttek a 13 órás román adatok, továbbra is durvák a számok 2025. május 18. 13:03
- Rózsaszín füst szállt fel a Vatikánnál 2025. május 8. 16:21
- Az orosz fegyverexport a padlón, de mi lesz az amerikaival? 2025. április 3. 05:42
- „Olyan, mint egy tiniszerelem” – Putyin az ujjai köré csavarja Trumpot, de a végén a tündérmese rémálommá változhat 2025. március 28. 05:43
Sokat hozott a konyhára a Guinness és a Johnnie Walker
Nőtt a Diageo brit szeszipari cég negyedéves árbevétele.
Vállveregetést kaptak a bankok – nem is akárhonnan
A kis- és középvállalkozások közel kétharmada elégedett a számlavezetőjével.
-
A fizetésünk több mint harmadát a kiskereskedelemben hagyjuk2025. május 13. 14:44
-
Lassan újra mernek vásárolni a magyarok?2025. január 9. 13:18
-
Visszaesett az építőipari termelés volumene 2024 augusztusában2024. október 16. 11:55
-
Az MBH Bank jövőre a növekedés jelentős gyorsulását várja2024. október 15. 16:58
-
MBH Bank: év végére 4,5 százalékra is nőhet a pénzromlás üteme2024. szeptember 10. 13:59
-
MBH Bank: Kellemetlen meglepetés a júliusi pénzromlási adat2024. augusztus 8. 10:42
-
A biztató munkaerőpiaci adatok mellett inflációs veszélyre figyelmeztet az MBH Bank2024. június 28. 10:16
-
Olyat újított a Spar, amit garantáltan minden vevő észrevesz
11:11
-
Hoppá, az elektromos autók vezetői gyakrabban ütköznek
11:11
-
Beszűkült a vállalati hitelezés piaca, kiélezett verseny zajlik az ügyfelekért
10:10
-
Rekordösszeget értek el a katonai kiadások tavaly
10:10
-
Brutális vám jön a műanyagokra, az EU-sem menekülhet Kína keménykedésétől
10:10
-
Tömeg gyűlt össze vasárnap este a Kossuth téren a Fidesz új törvényjavaslata ellen
08:40
-
Rekord nevezéssel indul a Bornemissza Gergely ökölvívó emlékverseny
08:26
-
Itt a tavasz – mozduljunk ki!
07:48
-
Marad a szél, eső, zápor továbbra is jöhet
07:35
-
Máris földbe állt a Harcosok Klubja Heves megyében: egy pedofil férfi is tagja volt a Heves megyei fideszes delegációnak
20:07
-
Itt vannak az első adatok Romániából, az első fordulóhoz képest hatalmas a változás – frissítve, megvan a győztes?
2025. május 18. 08:18
-
Visszavonta a Ferenc pápa halála miatti részvétnyilvánításait az izraeli kormány
2025. április 25. 17:31
-
Megjöttek a 13 órás román adatok, továbbra is durvák a számok
2025. május 18. 13:03
-
Rózsaszín füst szállt fel a Vatikánnál
2025. május 8. 16:21
-
Ennyi pénz kell egy nyugdíjasnak, hogy biztonságban érezze magát
2025. május 17. 14:40
-
Megjöttek a 13 órás román adatok, továbbra is durvák a számok
2025. május 18. 13:03
-
Beindultak a magyar szavazók is Romániában? Továbbra is elképesztő adatok jönnek az elnökválasztásról
2025. május 18. 16:18
-
Győzelmi jelentés érkezett Moszkvából
2025. május 18. 15:12
-
Lezárták a román urnákat, az exit pollok szerint meglepő eredmény született
2025. május 18. 20:26
-
Főpolgármesterből elnök – megvan a román választás végeredménye
2025. május 19. 06:14
