Megkapják fizetésüket a Hajdú-Bét dolgozói
A tárca közleménye szerint a 142 millió forint már hétfőn megérkezett, így nincs akadálya annak, hogy a dolgozók megkapják járandóságukat. A bérgarancia-alapból kapott összeg visszatérítendő támogatás, azt a felszámolónak a keletkező bevételekből kell majd megtérítenie.
Kénytelen lehet lemondani későbbi kiváltságairól is Sulyok Tamás.

Lerántotta a leplet: ezzel zsebelte be az idei díjakat az Erste profija
A magyar sztori jó és a forint erősődésén keresztül megfelelő dezinflációs folyamatok indultak el




