Kedden reggel zárult a magyar idő szerint hajnali öt órakor kezdődött világbajnoki mérközés, ahol Algéria győzelmet aratott Jordánia ellen.
Algéria-Jordánia 2-1
San Francisco-ban az algériai válogatott hátrányba került ugyan, de a magyar bajnok (győri) ETO FC csatára, Nadir Benbuali góljának is köszönhetően 2-1-re legyőzte Jordániát az amerikai, kanadai, mexikói közös rendezésű labdarúgó-világbajnokság J csoportjában.
A szünetben beállt Nadir Benbuali, a győriek 26 éves algériai csatára ötödik válogatott mérkőzésén lépett pályára, és másodszor volt eredményes. Jordánia a csoport utolsó, harmadik fordulójában a már továbbjutott címvédő argentinok, míg Algéria az osztrákok ellenfele lesz. (MTI)
Eredményes volt a győri támadó.

Lerántotta a leplet: ezzel zsebelte be az idei díjakat az Erste profija
A magyar sztori jó és a forint erősődésén keresztül megfelelő dezinflációs folyamatok indultak el




