Vlagyimir Putyin orosz elnök csütörtökön Moszkvában tartott évértékelő sajtótájékoztatóján leszögezte, hogy bármikor kész beszélni vagy találkozni Donald Trump megválasztott amerikai elnökkel.
Először is, nem tudom, mikor fogok találkozni vele. Mert ő nem mond semmit erről. Több mint négy éve egyáltalán nem beszéltem vele. És, persze, bármikor készen állok erre. Készen állok a találkozóra is – jelentette ki Putyin.
A magyar börze egyelőre jobban teljesít, mint az európai indexek.

Lerántotta a leplet: ezzel zsebelte be az idei díjakat az Erste profija
A magyar sztori jó és a forint erősődésén keresztül megfelelő dezinflációs folyamatok indultak el




