1p

Miből lesz pénz a választási osztogatásra?
Mit okoz az árrésstop?
Mit kellene tenni a költségvetéssel?

Online Klasszis Klub élőben Békesi Lászlóval!
Vegyen részt és kérdezze Ön is a korábbi pénzügyminisztert!

2025. június 11. 15:30

A részvétel ingyenes, regisztráljon itt!

Ukrajna lecsapott egy harmadik oroszországi hídra is a Szejm folyón a Kurszki régióban található Karizs falu közelében - közölték hivatalos orosz források.

A gluskovói járásban ez volt az utolsó híd, amelyet az orosz hadsereg csapatok szállításra használhatott.

A találatot megerősítő videonyilatkozatot Vlagyimir Szolovjov orosz állami televíziós műsorvezető Telegram-csatornáján tették közzé. Ukrán részről egyelőre nem erősítették meg a csapás tényét.

Egyelőre nem tudni, mekkora kár keletkezett a hídban, de ha teljesen vagy akár csak részben megsemmisült, az komolyan akadályozhatja Oroszországot abban, hogy nehéz páncélozott járműveket és más létfontosságú felszereléseket vigyen át a Szejm folyón az ukrán betörés visszaverésére.

Karizs nagyjából 8 kilométerre keletre fekszik az ukrán határtól és 60 kilométerre nyugatra Szudzsától, a Kijev ellenőrzése alatt álló otosz várostól.

LEGYEN ÖN IS ELŐFIZETŐNK!

Előfizetőink máshol nem olvasott, higgadt hangvételű, tárgyilagos és
magas szakmai színvonalú tartalomhoz jutnak hozzá havonta már 1490 forintért.
Korlátlan hozzáférést adunk az Mfor.hu és a Privátbankár.hu tartalmaihoz is, a Klub csomag pedig a hirdetés nélküli olvasási lehetőséget is tartalmazza.
Mi nap mint nap bizonyítani fogunk! Legyen Ön is előfizetőnk!

Nemzetközi Izraeli katonákra omlott rá egy gázai ház
Privátbankár.hu | 2025. június 6. 19:23
Egy robbanószerkezet működésbe lépett.
Nemzetközi Kim Dzsongun örülhet: összekalapálták a szeme láttára felborult hadihajót
Privátbankár.hu | 2025. június 6. 14:43
Ez gyors volt.
Nemzetközi Összeomlott a kormány: megvan, mikor tartják az új választást Hollandiában
Privátbankár.hu | 2025. június 6. 14:07
A nyáron nem lesz új kormány.
Nemzetközi Musk űrbéli álmai is a kukába mehetnek Trump miatt
Privátbankár.hu | 2025. június 6. 11:37
Nagyokat ütnek.
Nemzetközi Hogyan változtatja Putyin Oroszországot Észak-Koreává?
Káncz Csaba | 2025. június 6. 09:31
Még egy esetleges béke esetén is illúzióvá váltak Moszkva és a Nyugat közötti normális kapcsolatok. Ha a jelenlegi trendek folytatódnak, Európának fel kell készülnie egy Észak-Koreához hasonló militarizált autokráciára a határán. Káncz Csaba jegyzete.
Nemzetközi Sokkal nagyobbat ütöttek az ukrán drónok, mint elsőre gondoltuk
Litván Dániel | 2025. június 6. 05:47
Kevesebb gépet semmisítettek meg az ukránok az orosz bombázók elleni támadásban, mint állították, mégis jobban fájhat ez az oroszoknak, mint elsőre hittük. Hogy lehet ez?
Nemzetközi Hszi Csin-ping meghívta Trumpot Kínába
Privátbankár.hu | 2025. június 5. 20:06
Telefonbeszélgetést folytatott Donald Trump amerikai elnök kínai hivatali partnerével, Hszi Csin-pinggel csütörtökön, szinte kizárólag kereskedelmi kérdések kerültek szóba – derül ki Trump friss bejegyzéséből a Truth Social nevű közösségi portálon.
Nemzetközi Megint lecsapott Oroszországra Ukrajna
Privátbankár.hu | 2025. június 5. 18:05
Az ukrán erők precíziós rakétacsapást mértek csütörtökön az orosz rakétacsapatok egyik egységének gyülekezési körzetére az oroszországi brjanszki területen fekvő Klinci város közelében – közölte az ukrán vezérkar a Telegramon.
Nemzetközi Mégis megmenekülhet a parajdi sóbánya egy része
Privátbankár.hu | 2025. június 5. 17:31
Legalábbis erről beszélt a Salrom igazgatója csütörtökön.
Nemzetközi Börtönbüntetésre ítélt vezetőt fogadott Orbán Viktor
Privátbankár.hu | 2025. június 5. 16:31
Orbán Viktor miniszterelnök csütörtökön hivatalában fogadta Milorad Dodikot, a boszniai Szerb Köztársaság elnökét, közölte az Miniszterelnöki Kommunikációs Főosztály.
hírlevél
Ingatlantájoló
Együttműködő partnerünk: 4iG