A BUX fél háromkor 133 990,68 ponton állt, ami az előző, pénteki záró értékéhez képest 554,52 pontos, 0,41 százalékos csökkenés, a hétfői nyitásnál 554,67 ponttal alacsonyabb.
A részvénypiac forgalma fél háromig 10,3 milliárd forint volt, a vezető részvények az OTP kivételével gyengültek az előző napi záráshoz képest.
- A Mol árfolyama 28 forinttal, 0,67 százalékkal 4136 forintra csökkent 1,8 milliárd forintos forgalomban.
- Az OTP-részvények ára 30 forinttal, 0,07 százalékkal 42 210 forintra erősödött, forgalmuk 6,5 milliárd forintot tett ki.
- A Magyar Telekom árfolyama 26 forinttal, 1,06 százalékkal 2416 forintra esett, forgalma 1,0 milliárd forint volt.
- A Richter-papírok árfolyama 20 forinttal, 0,16 százalékkal 12 640 forintra gyengült, a részvények forgalma 543,4 millió forintot ért el.

Napelemben egyre inkább nagyhatalom vagyunk.
Uniós pénzek, hozamok és a hatékonyság csapdája – Klasszis Podcast
Így néz ki a kormány célkeresztjébe került bizalmi vagyonkezelői piac
Új korszak a magyar alternatív befektetéseknél, lebomlanak a falak a lakosság előtt – Klasszis Podcast
Vége a korlátoknak: Új korszak indul a magyar alternatív befektetéseknél




