Félidőben a Mol részvényei 1,6 százalékkal emelkednek, 3940 forinton jegyzik őket. A gyorsjelentő OTP 2,2 százalékos mínuszban, 41 100 forinton. A Richter 1,3 százalékkal gyengül, 12 460 forinton. A Magyar Telekom 0,4 százalékkal megy lefelé, jelenleg 2512 forinton jár.
Félidőben már borús a hangulat a magyar tőzsdén
A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX 11,43 pontos emelkedéssel, 132 438 ponton nyitott még reggel, dél körül ugyanakkor már 1,2 százalékos mínuszba került a magyar tőzsdemutató, 130 805 pontig csökkent a tőzsdemutató. A befektetők nagyon adják az OTP részvényeit.
Napelemben egyre inkább nagyhatalom vagyunk.
Uniós pénzek, hozamok és a hatékonyság csapdája – Klasszis Podcast
Így néz ki a kormány célkeresztjébe került bizalmi vagyonkezelői piac
Új korszak a magyar alternatív befektetéseknél, lebomlanak a falak a lakosság előtt – Klasszis Podcast
Vége a korlátoknak: Új korszak indul a magyar alternatív befektetéseknél




