A Telex vette észre, hogy a szerdai kormányülés eredményeiről beszámolva Orbán Viktor a kormányzati aktivistacsoport berkeiben jelentette be:
eldőlt, hogy meghosszabbítják a kamatstopot.
A cikk szerint a miniszterelnök így fogalmazott: „a kamatstop az év végén lejár. Meghosszabbítjuk. Ez közel 300 ezer családot érint. Nem hagyjuk őket magukra, számíthatnak ránk”. A lap emlékeztetett, a kormány még 2022 januárjában vezette be a lakossági kamatstopot, amelyet azóta már többször meghosszabbított, 2023 elejétől a diákhitelekre is kiterjesztette.
Csak a nukleáris erőben bízik.

Lerántotta a leplet: ezzel zsebelte be az idei díjakat az Erste profija
A magyar sztori jó és a forint erősődésén keresztül megfelelő dezinflációs folyamatok indultak el




