A cseresznyefaliget, amely a II. kerületben, a Millenáris és a Széllkapu park találkozásánál fekszik, már teljes díszben pompázik. Íme:
A fák eltérő virágzási idejének köszönhetően még körülbelül egy hónapig gyönyörködhetünk bennük a Millenáris Facebook oldala szerint.
Ottjártunkkor minden idilli volt. Családok, fiatalok, párocskák ünnepelték a tavaszt a fák alatt...
... és üldögéltek a fűben. Ilyen egy chilles, kora tavaszi vasárnap délután.
A döntés azonnali hatállyal lépett életbe. Nem is olyan csendes az amerikai-kínai kereskedelmi háború.

Lerántotta a leplet: ezzel zsebelte be az idei díjakat az Erste profija
A magyar sztori jó és a forint erősődésén keresztül megfelelő dezinflációs folyamatok indultak el




