2p

Mi vár a magyar befektetőkre ősszel?

Mit jelentenek az adózási és szabályozási változások a befektetők számára?
Merre tart az állampapírpiac?
Hogyan érdemes gondolkodni a hosszú távú megtakarításokról és az ingatlanbefektetésekről?

Klasszis Befektetői Klub
2026. szeptember 24., Budapest

Foglalja le helyét most >>

Évekig tartó átfogó fejlesztés után nemrég újra megnyitotta kapuit Eger egyik legnagyobb szállodája, a Hunguest Flóra. Laptársunk, a Turizmus Online a járta körül a megújult hotelt.

„A tervezőcsapat célja a letisztult, modern megjelenés volt” – mesélt a Turizmus Online-nak a felújítás részleteiről Bozsik Nikolett a Hunguest Flóra értékesítési igazgazója. „Itt minden a letisztultságra és a nyugalomra épül. A lobby fala mintájában márványos burkolatot kapott, a wellnessben és recepció környékén pedig a faburkolatok dominálnak. A szobákra a pasztellszínű berendezés és a természetes faszínek jellemzőek.”

A hotelben jelenleg 205 szoba található, szemben a korábbi 190 szobával. A fejlesztés során kialakításra kerültek lakosztályok is, melyek összenyithatóak, így ideálisak nagycsaládosok számára is. A szobák teljesen új berendezést kaptak, megújultak a szobákhoz és lakosztályokhoz tartozó erkélyek és teljes mértékben a tetőszerkezet is.

Tágasabb lett az elegáns étterem, átalakították a konyhát; a svédasztalos reggelinél és vacsoránál is nagyon figyelnek az ételallergiások speciális igényeire is, miközben helyi ermelőktől származó termékeket is kínálnak.

Az étterem mellett található egy konferenciaterem, amely szintén a legmodernebb technikával lett felszerelve, akárcsak a második és harmadik emeleti rendezvénytermek. A hotel egyébként három különböző méretű ilyen teremmel rendelkezik, így konferenciák, tréningek, céges rendezvények ideális célpontja lehet.

A földszinten került kialakításra egy teljesen új szaunavilág, az Egri Termál- és Strandfürdőhöz pedig közvetlen az átjárás.

További részletek a Turizmus Online cikkében >>

LEGYEN ÖN IS ELŐFIZETŐNK!

Előfizetőink máshol nem olvasott, higgadt hangvételű, tárgyilagos és
magas szakmai színvonalú tartalomhoz jutnak hozzá havonta már 1490 forintért.
Korlátlan hozzáférést adunk az Mfor.hu és a Privátbankár.hu tartalmaihoz is, a Klub csomag pedig a hirdetés nélküli olvasási lehetőséget is tartalmazza.
Mi nap mint nap bizonyítani fogunk! Legyen Ön is előfizetőnk!

Turizmus Az oroszok nem tudnak kiszeretni Vietnámból
Elek Lenke | 2026. augusztus 8. 17:01
Idén várhatóan csaknem egymillió orosz turista utazik Vietnámba. Nem a szovjet érából ismert veteránokról van szó: a látogatókat a kedvező árak, az egzotikus természeti környezet, a gasztronómia és a dinamikusan fejlődő turisztikai infrastruktúra vonzza a fejlődő ázsiai államba – fejti ki a Kommerszant című orosz napilap.
Turizmus Már a szállodai szövetség is spórolást kér
Privátbankár.hu | 2026. augusztus 3. 12:37
A jelenlegi magyarországi energiaellátási helyzetre reagálva átfogó szakmai ajánláscsomagot állítottak össze tagszállodáik számára. A kezdeményezés célja a szállodai szektor energiafogyasztásának racionalizálása és a fenntartható működés támogatása, a megszokott vendégkomfort és a vonatkozó előírások teljes körű megőrzése mellett – írja ajánlásában a szállodai szövetség.
Turizmus Összes szaunáját lekapcsolja a Hunguest Hotels
Privátbankár.hu | 2026. augusztus 3. 11:13
A hazai turizmus is kapcsolódik a cégek energetikai spórolási felajánlásaihoz. Az egyik legnagyobb hotellánc a szaunái kikapcsolása mellett döntött.
Turizmus Borzalmas irányt vett többek utazása – ez történt még indulás előtt
Privátbankár.hu | 2026. augusztus 2. 16:36
Több ügyfél került ismét slamasztikába a szervezett utazás kapcsán.
Turizmus Csapnivaló lesz a híres ital, ha nem jön azonnal az eső
Privátbankár.hu | 2026. július 29. 10:24
Ha így marad, amúgy sem lesz sok minden, amire koccintani lehet.
Turizmus A világ leghíresebb kerékpárversenyén jártunk: ezek a Tour de France kulisszatitkai
Herman Bernadett | 2026. július 27. 15:16
Mennyivel suhannak a lejtőn a kerékpárosok, le lehet-e videózni Pogacart a célban, és miért népünnepély Franciaországban a Tour de France? Erről is beszélt Herman Bernadett, az Mfor és a Privátbankár vezető szerkesztője a Trend FM hétfői adásában. 
Turizmus Tokajban életre kel Dél-Amerika
Natív tartalom | 2026. július 20. 16:17
A Tokaji borvidék közepén ma már nemcsak a „folyékony arany”, hanem Dél-Amerika mítoszai és természeti világa is megelevenedik. A Minaro Hotel Tokaj MGallery Collection nem designfrissítésen esett át, hanem a történetmesélésre épülő élményhotel új szintjét hozza el mostantól a hazai szállodapiacra.
Turizmus Túl drága Horvátország? – stagnált a helyi turizmus
Privátbankár.hu | 2026. július 13. 11:01
Horvátországban 7,6 millió turistát és 29,5 millió vendégéjszakát regisztráltak az idei első fél évben, mindkét adat megegyezik az egy évvel korábbival – közölte a Horvát Turisztikai Közösség az eVisitor rendszer adatai alapján.
Turizmus Magángép az Antarktiszra, privát sziget Obamával: így nyaralnak a leggazdagabbak
Elek Lenke | 2026. július 5. 16:52
Ezek a milliárdosok kedvenc úticéljai: a legmenőbb álomutazások. A szegmenst az amerikai Travel and Leisure turisztikai magazin térképezte fel.
Turizmus Kapitány István döntött – mennie kellett a turisztikai vezetőnek
Privátbankár.hu | 2026. július 4. 09:52
A miniszter minden tisztségéből visszahívta a turisztikai szakembert.
hírlevél
Ingatlantájoló
Együttműködő partnerünk: 4iG