Kurucz László tájékoztatása szerint a terminál áramelosztó rendszerében keletkezett a hiba hajnali fél öt körül. Az áramszünet miatt a teljes kapacitást át kellett tenni a 2A-ra. A hajnali járatok 30-40 perces késéssel indultak el.
Az áramszolgáltatás reggel fél 8-kor helyreállt. A repülőtéren már nincsenek késések - tette hozzá a szóvivő-helyettes.
Még van lehetőség az ukrajnai háború diplomáciai eszközökkel történő rendezésére – jelentette ki Szergej Lavrov orosz külügyminiszter.

Lerántotta a leplet: ezzel zsebelte be az idei díjakat az Erste profija




