Az olasz városokban kedd este zárták be a benzinkutakat. A sztrájkhoz csatlakozó állomások csütörtök reggel héttől nyitnak újra.
Az itáliai autósztrádákon kedd este tíz órától kezdődik huszonnégy órás sztrájk.
Az olaszországi benzinkutasok szakszervezetei azt követően hirdették meg a sztrájkot, hogy nem sikerült megállapodni a kőolaj forgalmazókkal az üzemanyag kereskedelmi áráról.
Az olasz benzinkutasok elfogadhatatlannak tartják, hogy az általuk üzemeltetett kutaknál forgalmazott üzemanyag ára folyamatosan emelkedik, miközben a logó nélküli kutaknál és a nagy kereskedelmi központoknál nyitott állomásokon az árak stabilak.
Az arany jegyzése nyolc hónapos mélypont közelébe süllyedt.

Lerántotta a leplet: ezzel zsebelte be az idei díjakat az Erste profija




