A korábban Orbán Viktor szövetségesének számító Giorgia Meloni Rómában fogadja a napok múlva hivatalba lépő magyar miniszterelnököt – írta olasz forrás alapján a 24.hu.
Május 7-én, csütörtökön 10 órakor Giorgia Meloni olasz miniszterelnök a római Palazzo Chigiben fogadja Magyarország megválasztott miniszterelnökét, Péter Magyart – adta hírül az Olasz Miniszterelnöki Hivatal honlapja.
Magyar Péter is ráerősített
A hétvégén hivatalba lépő magyar miniszterelnök kedden Olaszországba utazott, hogy részt vegyen a Riviera Filmfesztiválon, ahol bemutatták a Tavaszi szél – Az ébredés című, róla szóló dokumentumfilmet is. A Tisza Párt vezetője nem sokkal ezelőtt közösségi oldalán számolt be arról, hogy hamarosan fogadja őt az olasz politikus.
A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX 1128,23 pontos, 0,84 százalékos csökkenéssel, 133 591,93 ponton zárt csütörtökön.

Vége a korlátoknak: Új korszak indul a magyar alternatív befektetéseknél
Így fektetnek be Magyarország legjobb szakemberei
Nem a piac a legnagyobb ellenség, hanem mi magunk – interjú
Az AI olyan lesz, mint a mobiltelefon – Klasszis Podcast
A forint is azt jelzi, hogy Magyarországon kiengedtük a kéziféket – interjú



