Napközben délen és keleten van a legnagyobb esély zivatarok kialakulására, ezeket viharos széllökések, esetleg kisebb méretű jégeső is kísérheti.
Ennek ellenére az ország nagy részén több-kevesebb napsütésre is számíthatunk, a maximum-hőmérsékletek azonban néhány fokkal visszaesnek, 11 és 17°C között alakulnak majd.
Az éjszakai órákban még melegfronti, szerdán napközben azonban hidegfronti hatás terhelheti az arra érzékenyek szervezetét; fejfájásra, vérnyomás-ingadozásra, rossz közérzetre panaszkodhatunk, ingerlékenyebbek lehetünk, közlekedjünk fokozott óvatossággal!
A hét kérdése:
A Fidesz-KDNP fölényes győzelmét jósolják a közvélemény-kutatók. Ön szerint mennyivel nyer a párt? Szavazzon!
Itt a tavasz: hormonjaink megőrülnek?
Privátbankár
Szerdán hajnalban újabb hidegfront éri el hazánkat, nedvesebb és néhány fokkal hidegebb levegő áramlik majd a térség fölé
Emelkedtek pénteken a New York-i értéktőzsde irányadó mutatói.

A magyar eszközök most immunisak a globális válságra – Klasszis Podcast
Uniós pénzek, hozamok és a hatékonyság csapdája – Klasszis Podcast
Így néz ki a kormány célkeresztjébe került bizalmi vagyonkezelői piac





