Milliárdos kerestetik: lottólázban égnek a szlovákok
Továbbra sem vitték el a jackpotot a szlovák lottón, a nyeremény összege így 10,62 millió euróra (2,87 milliárd forint) nőtt. Az óriási összeg miatt a szokásosnál jóval többen töltik ki a lottószelvényeket Szlovákiában. A legtöbb látogató a szerdai és a vasárnapi számsorsolások előtt keresi fel a fogadóirodákat, és hosszú perceket vár arra, hogy sorra kerüljön - írja a bumm.sk szlovákiai hírportál.
Az év elején hiány alakult ki az üres szelvényekből még annak ellenére is, hogy a szokott mennyiség hétszeresét rendelték meg a nyomdákból.
A jackpot rekordnyereményéhez hat számot kell eltalálni. Ennek esélye 1 a 14 millióhoz. Az óriási nyeremény már 2008 áprilisa óta halmozódik. Szlovákiában a mostani 10,62 milliós rekordnyeremény többszöröse a lottón eddig megnyert legnagyobb összegnek: 2007 novemberében 3,39 millió eurónyi szlovák korona ütötte a szerencsés nyertes markát.
Számla-szerencse: így nyerhet 1 milliót!
Demján-lottó: húzás nélkül is van már nyertes
Demjáné az orosz állami lottó!
MTI