Széles Gábor betör a román médiába?
A lapnak Széles több napos faggatózás után is csak annyit üzent titkárnőjével, hogy ebben a kérdésben nem kíván nyilatkozni. Az Új Magyar Szó cikkében emlékeztet arra, hogy az üzletember csütörtökön 700 millió forintos tőkeinjekcióval segítette napilapját, a Magyar Hírlapot, családi cége segítségével.
A bukaresti napilap cikkében úgy véli, hogy a Krónikának is szüksége lenne tőkeinjekcióra, mert a Transindex hírportál információi szerint a magyarországi tulajdonosi kör azt közölte a kolozsvári kiadóvezetőséggel, hogy a napilap működését nem tudják tovább finanszírozni, fenntartásához új befektetőket keresnek.
Miután Fall Sándor megbízott felelős szerkesztő 2008 novemberében lemondott tisztségéről, a Krónika szerkesztőségét jelenleg Rostás Szabolcs vezető szerkesztő koordinálja - írja az Új Magyar Szó.
Széles saját lapjában ajánlotta fel magát Orbánnak
MTI