Itt van minden, amit az Otthon Start programról tudni kell, mielőtt belevágna

Szeptembertől indul az Otthon Start Program, amely akár 50 millió forintos, fix 3 százalékos, államilag támogatott kamatozású hitellel segíti a lakást vásárlókat, építőket – családi állapottól és gyermekszámtól függetlenül, gyermekvállalási kötelezettség nélkül. Összeszedtük a legfontosabb tudnivalókat az igénylés feltételeiről.
Itt van minden, amit az Otthon Start  programról tudni kell, mielőtt  belevágna
3p

Változó hazai szabályozás: mit vár el az Ön cégétől a hatóság?
Sokakat érint - jöjjön el!

Klasszis Talks & Wine - Fenntarthatóság 2025 ősz

2025. szeptember 17.

Részletek itt >

Megérkezett a legújabb csomag Amerikából? Újabb ukrán régióban támadhatnak az oroszok, letartóztatták Szergej Sojgu egyik fontos emberét. Háborús hírek.

  • Hatalmas tüzeket jelentettek a Krímen található Belbek orosz légibázisának környékéről, miután a közeli Szevasztopol kormányzója arról számolt be, hogy „súlyos” ukrán rakétatámadás történt. A kormányzó megerősítette, hogy rakéták találták el a bázist, illetve a lelőtt rakéták egyes darabjai lakott területeken értek földet. Az orosz védelmi minisztérium később arról tájékoztatott, hogy 10 ATACMS nagy hatótávolságú amerikai rakétát lőttek ki a Krímre az ukránok. A NASA tűzmegfigyelő műholdas rendszere szerint a belbeki légibázison több nagy tűz is megfigyelhető volt.
  • Az Egyesült Államok egy újabb Patriot légvédelmi rendszer Ukrajnának való átadását fontolgatja a Bloomberg értesülései szerint.
  • Az ukrán haderő parancsnoksága arról számolt be, hogy erőiket Harkiv régió északkeleti részén két körzetben is új pozíciókba vonták vissza. Arra is felhívták a figyelmet, hogy további orosz csapatösszevonásokat hajtanak végre az oroszok a Szumi régióval határos orosz területeken, ez egy újabb támadás előjele lehet.
  • Az ISW elemzése szerint ugyanakkor lassult az orosz hadműveletek üteme Harkiv régióban. Az elemzők szerint ez arra utal, hogy az oroszok valóban csak egy „pufferzóna” kialakítására törekednek itt, és nem céljuk az ukrán területre való mélyebb benyomulás.
  • Az ukrán energiaipari vállalat az Ukrenergo közlése szerint „ellenőrzött” áramkorlátozásokra volt szükség kedd este országszerte az ukrán energiahálózatot ért orosz csapások, illetve a váratlanul hűvös időjárás miatt.
  • Vlagyimir Putyin orosz elnök újabb látogatást tesz Kínában, május 16-17-én, közölte a kínai állami média. Ez hét hónapon belül már a második ilyen útja Putyinnak, és egyértelműen jelzi a két ország közti további közeledést.
  • Letartóztatták az orosz védelmi minisztérium személyzeti osztályának vezetőjét, Kuznyecov altábornagyot. A beszámolók szerint a magas rangú tisztet az ágyából vitték el, feleségével együtt, házkutatást is tartottak otthonában.

  • Moldova az orosz fenyegetés miatt biztonsági paktumot kötne az Európai Unióval, amelynek értelmében közös fegyverbeszerzésekre kerülhetne sor, illetve az ország becsatlakozna egyes uniós katonai missziókba is, valamint hírszerzési adatokat kaphatna Brüsszeltől.

 

LEGYEN ÖN IS ELŐFIZETŐNK!

Előfizetőink máshol nem olvasott, higgadt hangvételű, tárgyilagos és
magas szakmai színvonalú tartalomhoz jutnak hozzá havonta már 1490 forintért.
Korlátlan hozzáférést adunk az Mfor.hu és a Privátbankár.hu tartalmaihoz is, a Klub csomag pedig a hirdetés nélküli olvasási lehetőséget is tartalmazza.
Mi nap mint nap bizonyítani fogunk! Legyen Ön is előfizetőnk!

Nemzetközi Az angolok visszatérnek Európához
Káncz Csaba | 2025. szeptember 11. 10:07
Donald Trump beiktatásával az amerikai és brit stratégia és értékek korábbi egyezősége eltűnt. Londonnak lépnie kellett – és visszaindult Európa felé. Káncz Csaba jegyzete.
Nemzetközi Bendarzsevszkij Anton: kiderült, milyen drónok sérthették meg a lengyel légteret
Privátbankár.hu | 2025. szeptember 11. 08:17
Több szempontból is jelentős a berepülés.
Nemzetközi Veszélyes nemzetközi tendenciában került elő az Orbán-kormány neve
Privátbankár.hu | 2025. szeptember 11. 07:30
Egyre gyakoribb a politikai kampánygyűlölködés.
Nemzetközi Trumpot is felhívták a légtérsértő orosz drónok miatt
Privátbankár.hu | 2025. szeptember 11. 07:04
A lengyel elnök megkereste.
Nemzetközi Ez tényleg nagy veszteség Trumpnak – megölték egy fontos aktivistáját
Privátbankár.hu | 2025. szeptember 11. 06:25
Charlie Kirk egy egyetemi rendezvényen kapott halálos lövést.
Nemzetközi Egy szeptemberi nap, amely megváltoztatta Amerikát és a világot
Elek Lenke | 2025. szeptember 11. 05:59
Napra pontosan huszonnégy évvel ezelőtt omlottak össze a World Trade Center (WTC) ikertornyai New Yorkban. A terrortámadás megváltoztatta a világot – most ezt a napot idézzük fel. 
Nemzetközi Újabb meglepetés-támadás Izraeltől, most Jemenben
Privátbankár.hu | 2025. szeptember 10. 19:39
Jemen fővárosában csapott le az izraeli légierő. 
Nemzetközi Kína is elítélte a katari támadást
Privátbankár.hu | 2025. szeptember 10. 19:11
Kína felszólítja az érintett nagyhatalmakat, hogy a Közel-Kelet békéjét és stabilitását helyezzék előtérbe – közölte Lin Csien, a kínai külügyminisztérium szóvivője szerdán a tárca szokásos pekingi sajtótájékoztatóján.
Nemzetközi A Patriótáknál kivágta a biztosítékot Ursula von der Leyen szerdai beszéde?
Privátbankár.hu | 2025. szeptember 10. 18:12
Bizalmatlansági indítványt nyújtott be Ursula von der Leyen ellen Orbánék európai pártcsaládja.
Nemzetközi Szabadkoznak a drónügyben az oroszok
Privátbankár.hu | 2025. szeptember 10. 16:36
Az orosz hadsereg nem tervezte lengyelországi célpontok támadását – közölte az orosz védelmi minisztérium.
hírlevél
Ingatlantájoló
Együttműködő partnerünk: 4iG