A telepet üzemeltető gazdálkodó bár szüneteltette engedélyét, a fém átvételével nem hagyott fel, így a telepet illegálisan működtette tovább. A NAV pénzügyőrei egy bejelentés nélküli ellenőrzés során átvizsgálták a gazdálkodó telephelyét és nagy mennyiségű fémhulladékot, továbbá az illegális fémátvételeket bizonyító nyilvántartásokat találtak.
|
| Fotó: NAV |
Az ellenőrzés alkalmával lefoglaltak és elszállítottak 15 ezer kilogramm különféle fémhulladékot, melynek értéke több mint 2 millió forint.
|
| Fotó: NAV |
A tevékenységét illegálisan végző cég több mint.10,5 millió forint bírságra számíthat.
Még van lehetőség az ukrajnai háború diplomáciai eszközökkel történő rendezésére – jelentette ki Szergej Lavrov orosz külügyminiszter.

Lerántotta a leplet: ezzel zsebelte be az idei díjakat az Erste profija




