Az MNB a Bak és Vidéke Takarékszövetkezetre 3 millió 800 ezer forint bírságot szabott ki, mert a hitelintézet megsértette a pénzforgalmi szolgáltatás nyújtásáról szóló törvény díj- és költségmentes utólagos tájékoztatásra, a kellően részletezett előzetes tájékoztatásra és a visszatérítési jog gyakorlására vonatkozó rendelkezéseit fogyasztó és mikrovállalkozás ügyfelei esetében, valamint néhány esetben a hatósági átutalásokra és a számlanyitásra vonatkozó előírásokat.
A Pannonhalma és Vidéke Takarékszövetkezetre a jegybank 1 millió 800 ezer forint bírságot szabott ki pénzforgalmi szabálysértések miatt.
A múlthetihez képest, egyelőre kevésbé tűnik sikeresnek az ukrán művelet.

Lerántotta a leplet: ezzel zsebelte be az idei díjakat az Erste profija
A magyar sztori jó és a forint erősődésén keresztül megfelelő dezinflációs folyamatok indultak el




