Idén januárban az öregségi nyugdíjak átlagösszege 48 százalékkal haladta meg a 2022 elején feljegyzett értéket. A nyugdíjak mediánja pedig 47 százalékkal emelkedett.
Ezzel szemben a fizetések esetében az átlag 60, a medián pedig 55 százalékkal nőtt. Erre jutott laptársunk, a Buksza, a Klasszis Médiához tartozó Privátbankár és Mfor szerkesztőségi blogja.
Az számokat interaktív adatgrafikán az Mfor cikkében, ide kattintva lehet megtekinteni.
A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX 170,56 pontos, 0,12 százalékos emelkedéssel 138 901,29 ponton zárt szerdán.

A magyar sztori jó és a forint erősődésén keresztül megfelelő dezinflációs folyamatok indultak el
350 vagy 400? Forintpálya az olajválság, a kamat és az euróálom között – Interjú



