
Az OTP Alfa Alap zártvégű alap nyíltvégűvé alakult át, így az Alap befektetési jegyei 2008. január 3-ától a meghosszabbított futamidő lejáratáig minden forgalmazási napon és helyen megvásárolhatóak és visszaválthatóak az OTP Bank hatályos Értékpapír Üzletági Hirdetményében szereplő kondíciók mellett.
Védelem a befektetett tőkére
Az átalakult OTP Alfa Alap a teljes 3,25 év futamidőre vonatkozóan védelmet nyújt a befektetett tőkére, a futamidő végén azt maradéktalanul visszafizeti.
Elérhető legmagasabb hozam: 10% +15% +15%
A futamidő első 12 hónapja után az Alap befektetéseinek teljesítményétől függetlenül mindenképp a névértékre vetített 10% fix hozamot fizet, majd ezt követően a befektetők további 2 x 15% tőkenövekményhez juthatnak az Alap teljesítményétől függően, amely összesen maximum évi 12,18% hozamnak felel meg. A befektetések a fejlett piacok és a közép-európai régió 20 nagyvállalatának részvényeiből állnak.

További részletekért, kérjük, forduljon bizalommal az OTP Bank ügyintézőihez, privát banki tanácsadóihoz, érdeklődjön az OTPdirekt-en keresztül, illetve az OTP Bank és az OTP Alapkezelő honlapján (www.otpbank.hu és www.otpalap.hu)!
Jelen hirdetésben feltüntetett hozamok bruttó, nem évesített hozamok (kivéve ahol ez feltüntetésre kerül), amelyekből 20% kamatadó levonásra kerül. Az Alap múltbeli teljesítménye, hozama nem jelent garanciát a jövőbeni teljesítményre, hozamra. Az Alap befektetési politikájáról, forgalmazási költségeiről, a befektetések lehetséges kockázatairól és egyéb adatairól részletesen tájékozódhat az Alap forgalmazási helyein, valamint az OTP Alapkezelő Zrt. honlapján található Kezelési Szabályzatot is magában foglaló Tájékoztatókból. Az Alap forgalmazásával kapcsolatos költségek az Alap kezelési szabályzatában és a forgalmazási helyeken az aktuális Hirdetményből megismerhetők. A hirdetésben bemutatott Alap a szokásostól eltérő kockázatú befektetésnek minősül. Jelen hirdetés nem minősül nyilvános ajánlattételnek. |