
Az elnök azt is megemlítette, a projekt résztvevői közül eddig már tízen váltották ki a vállalkozói engedélyt.
A sajtótájékoztatón részt vett Bakonyi Ágnes, az APEH szóvivője is, aki hangsúlyozta: a pénzügyi hatóság a tanácsadás megszervezésével egy olyan szakmai csoportot kíván segíteni, amelynek tagjai eddig még nem adóztak, s így ezzel is a kormány által meghirdetett, a feketegazdaság ellen indított harchoz csatlakoznak.
A női szexmunkások vagy egyéni vállalkozói igazolványt váltanak ki, vagy adószámos magánszemélyként dolgoznak - utalt a szóvivő a 2004 óta fennálló lehetőségekre, rámutatva arra is, hogy a női szexmunkások azzal, hogy vállalkozóvá válnak, egészségügyi ellátásra is jogosultak lesznek, és akár hitelt is felvehetnek.
Felhívta a figyelmet arra is, hogy egy tavalyi KSH-felmérés szerint mintegy 180 milliárd forint áramlik a szexiparba, de ebből az összegből az adózás szempontjából jelenleg semmi sem hasznosul.
Kiebrudalják a prostikat
Tömény erotika a könyvtárban
K.... nagy üzlet
Folyton a nőket bámulja? Nyugi, a felesége is!
A thai lányok trükkjei
MTI