1p

Klasszis Egészséggazdaság és Longevity Konferencia 2026

A platform, ahol az egészségügyi ökoszisztéma kulcsszereplői – gyártók, szolgáltatók, biztosítók, döntéshozók – közösen gondolkodnak az iparág jövőjéről.

Vegyen részt Ön is!

Részletek >>

Arra utalnak felvételek, hogy megállítanák az előrenyomulást.

A washingtoni Institute for the Study of War (ISW) agytröszt elemzői szerint az orosz erők az ukrán erők kiszorítására irányuló összehangolt hadműveletet megelőzően akarják elvágni az ukrán előrenyomulást a Kurszki területen.

Mint írták, az orosz erők ellentámadásokat indítottak az ukrán sánc nyugati peremén a Kurszki területen, és a jelentések szerint szeptember 10-én és 11-én elfoglaltak több települést Korenevótól északkeletre és délre.

A szeptember 11-i orosz ellentámadások mérete, mértéke és lehetséges kilátásai a Kurszki területen nem világosak, és a helyzet képlékeny. Korai lenne még következtetéseket levonni, a geolokációs felvételek azonban azt sugallják, hogy az orosz erők visszaszereztek állásokat Zsuravlitól keletre, Korenevótól északkeletre. Orosz katonai források Snagos elfoglalásáról is beszéltek, ezt az ISW nem tudta megerősíteni – írta az Ukrainska Pravda.

LEGYEN ÖN IS ELŐFIZETŐNK!

Előfizetőink máshol nem olvasott, higgadt hangvételű, tárgyilagos és
magas szakmai színvonalú tartalomhoz jutnak hozzá havonta már 1490 forintért.
Korlátlan hozzáférést adunk az Mfor.hu és a Privátbankár.hu tartalmaihoz is, a Klub csomag pedig a hirdetés nélküli olvasási lehetőséget is tartalmazza.
Mi nap mint nap bizonyítani fogunk! Legyen Ön is előfizetőnk!

Nemzetközi Izrael pénzügyminisztere Dél-Libanon annektálására szólított fel
Privátbankár.hu | 2026. március 23. 19:59
Izraelnek ki kellene terjesztenie libanoni határát az arab ország déli részén húzódó Litani folyóig – jelentette ki hétfőn Izrael pénzügyminisztere, miközben az izraeli csapatok hidakat bombáztak és házakat romboltak le a szomszédos országban a fokozódó katonai támadások során.
Nemzetközi Izrael újabb csapásokat mért Teheránra Donald Trump bejelentése után
Privátbankár.hu | 2026. március 23. 19:20
Az izraeli hadsereg közölte, hogy az izraeli kormány irányelveivel összhangban folytatja a műveleteket, amíg másképp nem rendelkeznek.
Nemzetközi A magyar kormánynak felelnie kell Brüsszelben
Privátbankár.hu | 2026. március 23. 17:00
Az Európai Bizottság tisztázást vár, azzal kapcsolatban, hogy mi szivároghatott ki a bizalmas információkból Moszkvába.
Nemzetközi Besült a Moszad terve, nem lázadt fel Irán a rendszer ellen
Wéber Balázs | 2026. március 23. 16:04
Az izraeli titkosszolgálat mindeddig nem tudott érdemi lázadást szítani Iránban a háború idején, és a kurd milíciák iráni inváziója is elmaradt – az iráni rezsim továbbra is a helyén van. Mindeközben a háború eszkalálódása a történelem legsúlyosabb globális energiaválságával fenyeget – most, úgy tűnik, mindenki visszalépett egyet a szakadék széléről. 
Nemzetközi Az irániak tagadják, hogy tárgyalnának az amerikaiakkal
Privátbankár.hu | 2026. március 23. 15:00
Az iráni Fars hírügynökség egy forrásra hivatkozva azt állítja, hogy nincs közvetlen, vagy közvetett kommunikáció az Egyesült Államokkal, annak ellenére, hogy Donald Trump amerikai elnök nemrégiben kijelentette, hogy „produktív” tárgyalásokat folytat Teheránnal.
Nemzetközi Elrántja a kormányt Trump: napokon belül békét köthet Iránnal – az olajár zuhan, a forint szárnyal
Privátbankár.hu | 2026. március 23. 12:51
Meghosszabbította az Iránnak szabott határidőt az amerikai elnök.
Nemzetközi Gyász: meghalt a korábbi francia miniszterelnök
Privátbankár.hu | 2026. március 23. 11:28
Lionel Jospin 88 éves volt.
Nemzetközi Mindkét pilóta meghalt a New York-i reptéren, rengeteg a sérült
Privátbankár.hu | 2026. március 23. 10:48
Az Air Canada gépe ütközött egy tűzoltóautóval vasárnap éjjel.
Nemzetközi Kizárják a magyar kormányt az uniós tárgyalásokról, hogy ne tájékoztathassák az oroszokat, írja a Politico
Privátbankár.hu | 2026. március 23. 09:48
Nem újdonság uniós körökben, hogy a magyar kormány megosztja az információkat Moszkvával?
Nemzetközi Elmaradt a jobboldali áttörés Franciaországban
Privátbankár.hu | 2026. március 23. 08:06
Egy nagyvárost sem tudtak bevenni Marine Le Penék, de így is erősítették pozícióikat?
hírlevél
Ingatlantájoló
Együttműködő partnerünk: 4iG