2p

Orbán a nászutasok kedvelt célpontját fedezi fel Indiában. 

Kétnapos személyes látogatásra érkezett Munnarba Orbán Viktor, aki saját bevallása szerint szabadságát tölti Indiában. Az indiai útról január negyedikén számolt be a sajtó: a helyi lapok szerint Orbán Viktor hajókázott és a dzsungelt is megnézte – írja a Telex.

Hrubhumi indiai lap azt írja, hogy Orbán feleségével, Lévai Anikóval és két lányával vasárnap érkezett a nem kifejezetten vízparti, sokkal inkább dzsungelközeli Munnarba, ahol egészen keddig tartózkodnak. Miután meglátogatta az ismertebb turistalátványosságokat, Mankulamba tér majd vissza, a lap szerint itt van az Orbán család szállása. Munnar a Wikipédia körülbelül 1600 méteres tengerszint feletti magasságban fekszik, Dél-India kasmírjának is nevezik, és népszerű nászút célpont. Munnar a Neelakuringjról is ismert: a ritka növény tizenkét évente csak egyszer virágzik.

Orbán Viktor és családja folytatják a felfedezést Indiában
Orbán Viktor és családja folytatják a felfedezést Indiában
Fotó: Jananyugom

 

A helyi média szerint a szabadsága alatt Orbán Viktor olyan helyeken járt, mint Álappuzsa, Athirappilly, Kumarakom vagy Thekkady.

A Blikk korábban azt kérdezte Orbántól, miért épp Indiára esett a választásuk. „Vasco da Gama, akit még az ifjúsági regényekből kedveltem meg. Az ő nyomába eredtem. Kedvenc felfedezőm, jelentősége legalább akkora, mint Kolumbuszé. Ennyit a múltról. A másik ok, amiért itt vagyunk, az a jövő. India gazdasága robbanásszerű fejlődés előtt áll” – mondta erre a miniszterelnök.

LEGYEN ÖN IS ELŐFIZETŐNK!

Előfizetőink máshol nem olvasott, higgadt hangvételű, tárgyilagos és
magas szakmai színvonalú tartalomhoz jutnak hozzá havonta már 1490 forintért.
Korlátlan hozzáférést adunk az Mfor.hu és a Privátbankár.hu tartalmaihoz is, a Klub csomag pedig a hirdetés nélküli olvasási lehetőséget is tartalmazza.
Mi nap mint nap bizonyítani fogunk! Legyen Ön is előfizetőnk!

Nemzetközi Thaiföld miniszterelnöke feloszlatja a parlamentet, előrehozott választásokra készül
Privátbankár.hu | 2025. december 12. 11:45
Thaiföld előrehozott választásokat tartana már februárban, miután Anutin Charnvirakul miniszterelnök királyi támogatást kapott a parlament feloszlatásához, ezzel elhárítva a bizalmatlansági szavazás kockázatát a Kambodzsával dúló határkonfliktus közben.
Nemzetközi Az orosz jegybank szerint az EU tervei az orosz vagyon felhasználására illegálisak
Privátbankár.hu | 2025. december 12. 11:25
Az orosz jegybank pénteken kijelentette, hogy az Európai Unió tervei az orosz vagyon felhasználására illegálisak, és fenntartja a jogot, hogy minden rendelkezésre álló eszközt bevesse érdekei védelme érdekében.
Nemzetközi Felgyújtották az ukrán drónok az egyik legnagyobb orosz olajfinomítót
Privátbankár.hu | 2025. december 12. 10:38
Dróntámadás érte Oroszország egyik legnagyobb olajfinomítóját Jaroszlavlban, és tűz ütött ki az üzemben
Nemzetközi Soha ekkora meddőségi iránymutatást még nem dolgozott ki a WHO
Privátbankár.hu | 2025. december 12. 10:30
Az Egészségügyi Világszervezet (WHO) véleménye is az, hogy járványszerűen terjed a terméketlenség. 
Nemzetközi Szijjártó Péter már reggel felszólította a NATO főtitkárát
Privátbankár.hu | 2025. december 12. 08:01
Mark Rutte NATO főtitkár csütörtökön Berlinben beszélt, amire a magyar külügy vezetője reagált.
Nemzetközi Amerika sürgeti a háború végét – karácsonyig minden eldől?
Privátbankár.hu | 2025. december 11. 20:03
Washington szeretné az ünnepig teljesen tisztázni a békemegállapodás állását.
Nemzetközi Riasztó figyelmeztetés: Európa lehet Oroszország következő célpontja
Privátbankár.hu | 2025. december 11. 19:41
Maga a NATO-főtitkár tart ettől. 
Nemzetközi Ukrajna nagy tisztogatásra készül
Privátbankár.hu | 2025. december 11. 18:11
2026 második negyedévéig el kell fogadniuk egy korrupcióellenes stratégiát.
Nemzetközi A tüntetések után feloszlik a bolgár kabinet
Privátbankár.hu | 2025. december 11. 16:49
Roszen Zseljazkov bolgár kormányfő benyújtotta kormánya lemondását.
Nemzetközi Cseles lépéssel kerüli ki Ukrajna és az EU a magyar kormány vétóját
Privátbankár.hu | 2025. december 11. 16:31
Folytatják az egyeztetéseket Ukrajna csatlakozásáról.
hírlevél
Ingatlantájoló
Együttműködő partnerünk: 4iG