Nagyon sok új kapacitás épül a szektorban, ami a fogyasztóknak jó, a szállodásoknak viszont kifejezetten rossz. Belekényszerültek egy árversenybe a tulajdonosok; akár áron alul is el kell adni a szobákat. Sok fejlesztés EU-s pénzből valósul meg, promócióra viszont nem költenek - mondta Halaska Gábor, a Figyelő rovatszerkesztője a Gazdaság TV-nek.
Az ING szakértői erre számítanak.

Lerántotta a leplet: ezzel zsebelte be az idei díjakat az Erste profija




