Bush leszólta Putyin háborúját
Hétfőn reggel a két vezető moszkvai tőzsdemutató közel két éve legalacsonyabb szintre hanyatlott, miután Oroszország egyre több bombát dob le a vele szomszédos Grúziára.
A kereskedés első 15 percében a dollárban kereskedő RTS index 4,24 százalékkal 1649 pontra csökkent, ilyen alacsonyan utoljára 2006 novemberében állt. A rubel elszámolású MICEX index 1282 pontig, 2006 szeptembere óta legalacsonyabb szintig süllyedt.
Orosz harckocsik indultak Dél-Oszétiába
Grúz támadás, orosz válasz
Grúz javaslat: osszák befolyási övezetekre Abháziát
MTI
Gyengült a rubel az euróból és a dollárból álló devizakosárhoz képest, és közel két éve legalacsonyabb szintre süllyedtek a moszkvai értéktőzsdék irányadó mutatói az Oroszország és Grúzia közötti katonai konfliktus hatására elbizonytalanodott befektetők eladásai miatt.
Az elnök kijelentése messzire vezethet.

A magyar eszközök most immunisak a globális válságra – Klasszis Podcast
Uniós pénzek, hozamok és a hatékonyság csapdája – Klasszis Podcast
Így néz ki a kormány célkeresztjébe került bizalmi vagyonkezelői piac
Új korszak a magyar alternatív befektetéseknél, lebomlanak a falak a lakosság előtt – Klasszis Podcast
Vége a korlátoknak: Új korszak indul a magyar alternatív befektetéseknél




