Visszavitte a pénzt a bankrabló - kamatostul
Vasárnap aztán feladta magát a rendőrségen. "Azért raboltam bankot, mert szükségem volt a pénzre" - mondta az Asahi TV-nek az egyébként kertészként dolgozó rabló."Nem akartam a rendőrség kezére kerülni, amikor visszavittem a pénzt, de beszéltem a barátnőmmel a dologról, és úgy döntöttem, megpróbálom helyrehozni a dolgokat az ő kedvéért."
A kertész elmondta: az extra 10 ezer jent azért tette a borítékba, mert nagyon sajnálja, amit tett. A tokiói rendőrség szóvivője elmondta: egyelőre még nem tudják, mit tegyenek a "fölösleges" összeggel.
A tokiói kertész így nyugodt lelkiismerettel szurkolhat hazája nemzeti válogatottjának: a németországi labdarúgó világbajnokságon az F csoport nyitómérkőzésén a félidőben Japán 1:0-ra vezet Ausztrália legjobbjai ellen.
Jön a szatyortörvény a japánoknál
Szerelmes? Írja a világmindenségbe!
Megszólalt Da Vinci Mona Lisája - először japánul
Forrás: Reuters