Csehországban is felbukkant a H1N1
Csehországban regisztrálták a H1N1 influenzavírus okozta első megbetegedést - jelentette be hétfőn az egészségügyi minisztérium az állami tévé híradása szerint.
Egy internetes portál úgy értesült, hogy a betegséget egy fiatalembernél mutatták ki, aki New Yorkból érkezett Csehországba. Az országban eddig száz személyt vizsgáltak meg azzal a gyanúval az új vírus betegítette meg őket.
H1N1: újabb 3 ország a vírustérképen
Japánban már a tőzsdét is megfertőzte a vírus
Futótűzként terjed az új vírus
Új vírus: 24 óra alatt 1000 új fertőzött
Új vírus: már 64 áldozat Mexikóban
H1N1: nem olyan durva, de sokkal ragályosabb
MTI
Gyengült kedden a forint a főbb devizákkal szemben a kora reggeli jegyzéséhez képest a bankközi piacon.

Lerántotta a leplet: ezzel zsebelte be az idei díjakat az Erste profija
A magyar sztori jó és a forint erősődésén keresztül megfelelő dezinflációs folyamatok indultak el




