A lakópark otthonainak műszaki színvonala nem a megszokott módon kerül kialakításra. A felső kategóriás lakóparkban a vevők szabad kezet kapnak a lakások egyedi igényeknek megfelelő kialakításában, és részt vehetnek a belső kialakítás saját ízlésüknek megfelelően történő tervezésében, befejezésében.
A Raiffeisen Ingatlan Zrt. mindehhez, mint beruházó teremti meg a szakmai hátteret. Az egyedülálló építészeti megoldások közül érdemes kiemelni a különleges árnyékolási technológiát, illetve a környezetkímélő fűtés-hűtés rendszert. A fa elemeket használó árnyékolási rendszer abban különbözik a hagyományos reluxa technikától, hogy a lakások redőnyei
A Gellérthegy délnyugati oldalán épülő lakások másik újdonsága a födém és az álmennyezet között található, különleges hűtő-fűtő rendszer. A felfűtött, illetve lehűtött, de mindkét esetben felülről érkező temperált levegő a megszokottnál nagyobb komfortérzetet nyújt, mivel nem a levegő temperálja a lakás berendezési tárgyait és felületeit. További előny, hogy ezzel a műszaki megoldással a kívánt hőmérsékletet sokkal kevesebb energia felhasználásával lehet elérni.
Engel & Völkers ingatlanügynökség azt a nemzetközi láncot képviseli Magyarországon, amely legutóbb például Claudia Schiffer vagy Catherine Zeta-Jones luxus ingatlanjainak értékesítését bonyolította. Ez az exkluzív ingatlanértékesítő csoport a magas árfekvésű lakó- és ipari ingatlanok területén világszerte a vezető irodák közé tartozik, jelentős irodahálózatával Németországban, Spanyolországban, Angliában és szinte az összes európai országban, az Amerikai Egyesült Államokban, Dél-Afrikában és az Egyesült Arab Emirátusokban is jelen van.
A Raiffeisen Ingatlan Zrt. projektcége és az Engel & Völkers ingatlanügynökség a napokban együttműködési megállapodást írt alá a Gellérthegyen lévő Somlói úti lakópark közös értékesítésére.
A Raiffeisen Ingatlan Zrt. projektcége és az Engel & Völkers ingatlanügynökség a napokban együttműködési megállapodást írt alá a Gellérthegyen lévő Somlói úti lakópark közös értékesítésére.
LEGYEN ÖN IS ELŐFIZETŐNK!
Előfizetőink máshol nem olvasott, higgadt hangvételű, tárgyilagos és
magas szakmai színvonalú tartalomhoz jutnak hozzá
havonta már 1490 forintért.
Korlátlan hozzáférést adunk az Mfor.hu és a Privátbankár.hu tartalmaihoz is,
a Klub csomag pedig a hirdetés nélküli olvasási lehetőséget is tartalmazza.
Mi nap mint nap bizonyítani fogunk!
Legyen Ön is előfizetőnk!
Friss
-
Leállt a magyarországi vízumkérelmek befogadása több orosz városban átmenetileg
6 órája
-
Moszkvában is hiánycikk lesz a benzin?
6 órája
-
Mit tudott hétfőn a forint? Nézze meg az árfolyamot!
6 órája
-
Európát követte a budapesti rossz hangulat
7 órája
-
Cégegyesítésekről döntött az Alteo
7 órája
-
Sokat veszítenek a társasházak az új plakátszabályozással
8 órája
-
Ismét megmozdult a föld Venezuelában
8 órája
Mfor.hu Top24
- Ha igaz, ami kiderült az aranyról, rommá keresheti magát
- A Tisztítótűz része a NAV megújulása
- Szédelgett a forint – ennyiért adják az eurót
- Fotózással és szelfizgetéssel zárult a hétvégi kormányülés
- Hőség- és Közel-Kelet-álló a forint
- Levelet írtak Magyar Péteréknek – sürgős lépésre van szükség, több ezer pedagógus fordulhat bírósághoz
- Hálapénzt fogadhatott el az orvos, lecsapott a rendőrség
Cikkek
Megújult a Privátbankár!!
Privátbankár.hu | 2011. november 15. 15:35
Kedves olvasóink az elmúlt héten már megújult oldalunk tesztverziójával találkozhattak, ami jelezte: a Privátbankár új útra lépett. A változás már a nyáron elkezdődött, azóta lépkedünk folyamatosan előre. Most egy nagyobb ugrás következett..
Cikkek
Skandináviában sincs minden rendben
Privátbankár.hu | 2011. november 3. 18:02
Folytatódik a dán lejtmenet jövőre is, a skandináv ország gazdasága tovább lassul, egyre nehézkesebb a hitelezés, és tovább csökkennek a lakásárak
Cikkek
Papandreu lemondott a népszavazásról
Privátbankár.hu | 2011. november 3. 16:21
A görög kormányfő elállt attól az ötletétől, hogy népszavazáson dőljön el, akarnak-e a görögök megszorításokat a nemzetközi mentőcsomagért cserébe. Ezzel visszatértünk a pár nappal ezelőtti állapotokhoz, amikor a piacok optimista hangulatban nyugtázták, hogy az európai tagállamok nagy nehezen megállapodtak a magánbefektetőkkel a görög adósság felének leírásáról.
Cikkek
Papandreu nem mond le - még
Privátbankár.hu | 2011. november 3. 14:05
Óriási meglepetésre kamatot vágott az Európai Központi Bank. 25 bázisponttal 1,25 százalékra csökkentették az irányadó rátát az eddig 1,5 százalékról. A piacok azonnal reagáltak. Közben egyre fogy a levegő a görög miniszterelnök körül, aki távozhat posztjáról. Ha Athén elköszön az eurótól, az első tagállam lehet, amely kilép az EU-ból
Cikkek
A bankokat kérdezi a kormány, mi legyen a devizahitelesekkel
Privátbankár.hu | 2011. november 3. 13:50
Újra tárgyalóasztalhoz ülnek a bankok a kormánnyal, az NGM várja a javaslatokat a szektor szereplőitől. Az már biztos, hogy feltőkésítik az MFB-t
Cikkek
Sehol egy biztonságos magyar bank?
Privátbankár.hu | 2011. november 3. 13:36
A Global Finance Magazin közzétette listáját az ötven legbiztonságosabb feltörekvő piaci bankról: sehol egy magyar bank, még a régiós összesítésben sem
Cikkek
A mauríciuszi devizát a költségvetési tervek gyengítik
Privátbankár.hu | 2011. november 3. 12:47
Harmadik napja gyengül a mauríciuszi rúpia a dollárral, és a fő devizákkal szemben. Az Indiai-óceán szigetországában a jövő évi költségvetés terveire várnak a befektetők. A várakozások szerint a port louis-i kormány olyan intézkedésekről dönt majd, amelyek gyengítik a devizát, ugyanis az elsősorban exportból élő gazdaságnak ez kifejezett érdeke.
Érdekesség, hogy a helyi statisztikai hivatal nemrég főleg az európai válságra hivatkozva csökkentette az idei GDP előrejelzését 4,5-ről 4,1 százalékra. A mindössze 1,3 millió lakosú ország GDP-je a második Fekete-Afrikában köszönhetően az erős olaj, cukornád-kivitelnek, és a textiliparnak.
Privátbankár
Cikkek
A kormány átvállalja Várpalota devizahitelét - a jó lobbi miatt
Privátbankár.hu | 2011. november 3. 11:48
Várpalota polgármesterének lobbitevékenységét a kormány azzal ismeri el, hogy kifizeti a kistérség devizatartozását
Cikkek
Kollektív szerződések: már most nyomást gyakorolnak a munkaadók
Privátbankár.hu | 2011. november 3. 11:21
A jövő évi költségcsökkentések jegyében több munkáltató nyomásgyakorlásba kezdett, jelezvén, hogy felbontanák a kollektív szerződéseket
Heti top
- Hirtelen betoppant több ezer magyar dolgozó Ausztriába 2026. június 24. 05:44
- Így élvezzük a nyaralást Olaszország legrémesebb helyén 2026. június 27. 06:01
- Hatalmas pálfordulás Varga Mihályéknál 2026. június 23. 15:20
- „Ha jönnek az uniós pénzek, több munkánk lehet, mint az elmúlt három évben összesen” – Interjú 2026. június 27. 11:47
Havi top
- Tízezrek várhatják izgatottan a pénteki nagy bejelentést 2026. június 4. 19:36
- Magyar Péter kifakadt, miután már belsős levél is bizonyíthatja a kézi vezérlést az MTVA-nál 2026. június 1. 07:03
- Kemény lépésre készül a Tisza: befagyasztanák a polgármesterek fizetését 2026. június 19. 17:32
- Sulyok Tamás váratlan videója: döntés a lemondásról 2026. június 1. 06:11
Friss
Nemzetközi
Leállt a magyarországi vízumkérelmek befogadása több orosz városban átmenetileg
Több európai ország esetében is hasonló tendenciák jelentek meg.
6 órája
A 100 Leggazdagabb
-
Kanye West közel 400 ezer dollárt költött egy születésnapi bulira2026. június 29. 06:07 -
Eltűnt 15 milliárd dollárnyi Hermès-részvény – luxuskrimi a csúcson2026. június 29. 04:50 -
Vége lehet a Temu-luxus aranykorának2026. június 28. 10:34 -
Britney Spears fiai már a divatvilágban lépnek színre2026. június 28. 09:25 -
450 millió dolláros szuperjacht miatt forr a levegő Velencében2026. június 27. 10:24
További hírek >
Piac&Profit cikkei
Turizmus Online cikkei
A vidék hírei
-
Sior: rajzok haza 96.
11:48
-
Újabb szakaszába lépett az egri úutak felújítása, forgalomkorlátozásra kell számítani
08:05
-
Ivóvízhálózat-rekonstrukció kezdődik a Bercsényi Miklós utcában, augusztus közepéig dolgoznak a szakemberek
06:51
-
Forró idővel indul a hét
06:36
-
Tragédiával zárult a keresés: holtan találták meg a Mezőkövesd környékén eltűnt 71 éves férfit
16:26
legolvasottabb
-
Tízezrek várhatják izgatottan a pénteki nagy bejelentést
2026. június 4. 19:36
-
Magyar Péter kifakadt, miután már belsős levél is bizonyíthatja a kézi vezérlést az MTVA-nál
2026. június 1. 07:03
-
Kemény lépésre készül a Tisza: befagyasztanák a polgármesterek fizetését
2026. június 19. 17:32
-
Sulyok Tamás váratlan videója: döntés a lemondásról
2026. június 1. 06:11
-
Olcsóbb áram mindenkinek? Átírja az energiapiacot, ami Ausztráliában történik
2026. június 7. 16:15
top 24
-
Ennek örülhettek a vásárlók a Lidl, a Penny és az Aldi boltjaiban
2026. június 29. 05:57
-
Lövöldözés volt Németországban, öt halott
2026. június 29. 15:13
-
Közölték a profik: valami nagy fordulat jöhet az aranynál
2026. június 29. 15:34
-
Júliustól új szelek fújnak a banki devizaváltásban
2026. június 29. 08:54
-
Megvannak az új NAV-vezetők
2026. június 29. 10:45



