Közlésük szerint kezdetben heti három járat közlekedik majd hétfőn, szerdán és pénteken; a járatok a londoni Luton és Debrecen között oda-vissza közlekednek, az említett napokon vissza is térnek Debrecenbe.
|
| Fotó: Debreceni Repülőtér |
Herdon István, a repülőteret is üzemeltető Xanga cégcsoport tulajdonos-igazgatója bejelentette: az év közepéig félmilliárd forintos fejlesztést hajtanak végre a debreceni légikikötőben. A Wizz Air londoni járatának beindítása közvetlenül 15-20 új munkahelyet jelent a repülőtéren - tette hozzá.
A hír - ahogy arról a Privátbankár is beszámolt - már a bejelentés előtt kiszivárgott; a várakozások szerint az sem kizárt, hogy később németországi célállomással is bővül majd a Wizz Air debreceni menetrendje.
Újabb csörtét indított.

A magyar eszközök most immunisak a globális válságra – Klasszis Podcast
Uniós pénzek, hozamok és a hatékonyság csapdája – Klasszis Podcast
Így néz ki a kormány célkeresztjébe került bizalmi vagyonkezelői piac
Új korszak a magyar alternatív befektetéseknél, lebomlanak a falak a lakosság előtt – Klasszis Podcast
Vége a korlátoknak: Új korszak indul a magyar alternatív befektetéseknél




