Az adatlapot rendesen ki kell tölteni
Egy félig kitöltött adatlap nem mutat túl jó képet rólunk, hiszen valahol azt sugallja, hogy nem fektetünk kellő energiát a netes társkeresésre. Ezért ajánlott minden egyes ponton végigmenni és lehetőleg a valóságnak megfelelően kitölteni a ránk vonatkozó mezőket. Így az oldalunkra tévedő potenciális partner képet kaphat rólunk, ami alapján el tudja dönteni, hogy szeretne-e megismerni vagy nem.
Gyakran találkozni olyan adatlapokkal is, ahol a feltett kérdésekre ugyan van válasz, de a bemutatkozó rész üresen tátong. Azonban érdemes ezt a részt is kihasználni figyelemfelkeltésre, és valami olyat írni magunkról, ami az előbbi részben még nem hangzott el, de fontosnak tartjuk kiemelni. Ha kevés hely áll rendelkezésre, akkor értelemszerűen igyekezzünk minél tömörebben megfogalmazni a mondandónkat, míg több hely esetén bátran bő lére ereszthetjük a közlendőnket.
A jó kép szintén fontos
A megfelelő kép kiválasztásának menetéről oldalakat lehetne írni, de most csak a leglényegesebbeket említjük. Fontos többek közt, hogy a kép legyen jó minőségű, nem túl régi, és lehetőleg ne túl hátrányosan ábrázoljon bennünket.
Érdemes több képet, vagyis legalább kettőt feltölteni, amelyekből az egyik portrékép, a másik egész alakos legyen. Ez azért fontos, hogy a partnerjelölt biztos lehessen benne, hogy a szimpátiát és a virtuális beszélgetéseket követően valóban azzal fog szembesülni a személyes találkozón, amire a képek alapján számított.
Fel kell venni a kapcsolatot
Az a legritkább esetekben működik, hogy kiszemelünk valakit az adatlapja alapján, és várjuk, hogy egyszer csak észrevegyen minket és írjon. Ezért ha tényleg tetszik az illető, és az adatlapján olvasottak szerint el tudunk képzelni vele egy kapcsolatot, akkor nem érdemes a sült galambra várni, hanem billentyűzetet kell ragadni, és megfogalmazni egy figyelemfelkeltő levelet.
A figyelemfelkeltéshez egy „Szia!” általában kevés, viszont egy nagyobb terjedelmű iromány már túlságosan sok. Az első levélnek nem kell 3-4 mondatnál hosszabbnak lennie, és fontos, hogy érződjön rajta, hogy valóban annak a személynek íródott, akinek szánjuk, nem pedig egy előre megírt sablon, amit minden szembejövő adatlap tulajdonosának elküldünk.
Amennyiben te is szeretnél magadnak esélyt adni a sikeres pártalálásra, próbáld ki a CUPYDO Társkeresőt, és találd meg a társadat online!