2p
Módosult a Vodafone Magyarország hosszú cégneve, a mobil szó eltörlésével a vállalat új neve hivatalosan Vodafone Magyarország Távközlési Zrt.

A Vodafone Magyarország augusztus 1-jén lett a UPC Magyarország száz százalékos tulajdonosa, a névváltoztatás pedig a két szolgáltató közös történetének következő lépése.

A UPC márka várhatóan jövő áprilistól szűnik meg, ezt követően a Vodafone saját márkája alatt értékesíti mobil- és vezetékes szolgáltatásait.

A szolgáltató rövid cégneve, a Vodafone Magyarország Zrt. nem változik. A társaság cégjegyzékszáma, adószáma, bankszámla száma, székhely és számlaküldési címe, valamint egyéb céges adatai szintén változatlanok maradnak.

A UPC felvásárlásával a Vodafone lakossági előfizetők számára is képes lesz konvergens, vagyis a mobil mellett vezetékes telefon és internet, valamint televíziós szolgáltatások nyújtására.    A Vodafone és a UPC egyelőre különálló vállalatként működnek tovább, az ügyfeleket változatlanul az eddig megszokott ügyfélszolgálati csatornákon szolgálják ki.

Szeptember elsejétől viszont már minden olyan ügyfél kedvezményben részesül, aki rendelkezik egy Vodafone mobil havidíjas és legalább egy otthoni UPC vezetékes - internet, telefon vagy kábeltelevízió – előfizetéssel.

LEGYEN ÖN IS ELŐFIZETŐNK!

Előfizetőink máshol nem olvasott, higgadt hangvételű, tárgyilagos és
magas szakmai színvonalú tartalomhoz jutnak hozzá havonta már 1490 forintért.
Korlátlan hozzáférést adunk az Mfor.hu és a Privátbankár.hu tartalmaihoz is, a Klub csomag pedig a hirdetés nélküli olvasási lehetőséget is tartalmazza.
Mi nap mint nap bizonyítani fogunk! Legyen Ön is előfizetőnk!

Vállalat Hatalmas energiatároló átadás Tiszaújvárosban
Privátbankár.hu | 2026. március 26. 17:40
A Mol Petrolkémia átadta Kelet-Magyarország legnagyobb, 40 megawattóra energiatárolási kapacitású villamosenergia-tároló rendszerét csütörtökön.
Vállalat Debrecent Isztambullal köti össze a Wizz Air
Privátbankár.hu | 2026. március 26. 16:40
Ezzel tovább bővül a Debrecenből elérhető úticélok száma a fapados légitársaság kínálatában.
Vállalat A pornóoldalakat vizsgálják az EU hatóságai
Privátbankár.hu | 2026. március 26. 16:00
Az uniós szabályozók csütörtökön közölték, hogy a Pornhub, a Stripchat, az XNXX és az XVideos felnőtt tartalom platformokat azzal vádolják, hogy megsértették az uniós szabályokat, mivel pornográf tartalmakhoz engedték hozzáférést gyermekeknek az oldalaikon.
Vállalat Lezárult a nagy összeolvadás, külföldi terveit is felfedte az MBH
Imre Lőrinc | 2026. március 26. 14:30
Végleg lezárult az elmúlt 5 év konszolidációs folyamata az MBH Banknál, amely során három magyarországi pénzintézet olvadt össze. Eközben az ügyfélállomány jelentősen bővült és már a külföldi terjeszkedés a következő cél – hangzott el az MBH 2025-ös pénzügyi eredményeit bemutató sajtótájékoztatón.
Vállalat Megvan, ki lesz az Alteo új vezérigazgató-helyettese
Privátbankár.hu | 2026. március 25. 17:25
Március 25-i hatállyal nevezték ki.
Vállalat Felszámolják a legnagyobb romániai hajógyárat
Privátbankár.hu | 2026. március 25. 12:31
A társtulajdonos elutasította a csődegyezséget, kezdődik a legnagyobb romániai hajógyár, a Damen Shipyards felszámolása – írja a BNS szakszervezeti szövetség közleménye alapján az economedia.ro.
Vállalat Montenegróban nyert el megbízást a 4iG
Privátbankár.hu | 2026. március 25. 11:41
Montenegró kormánya a 4iG Csoportot választotta a rendvédelmi szervek technológiai fejlesztését, valamint a kormányzati adatközpont és kapcsolódó infrastruktúra kialakítását célzó projektek megvalósítására. A beruházások a csoport első nagyszabású külföldi kormányzati megbízását jelentik a digitális infrastruktúra-fejlesztés területén.
Vállalat Jászai Gellért Ankarában tárgyalt a török védelmi ipar vezető szereplőivel
Privátbankár.hu | 2026. március 25. 06:37
A harcjárművek torony- és fegyverrendszerei, pilóta nélküli eszközök, digitalizáció és kézifegyvergyártás területén vizsgálták az együttműködési lehetőségeket.
Vállalat Itt a Mol nagy bejelentése
Privátbankár.hu | 2026. március 24. 19:21
Megkapta az engedélyt a Mol. 
Vállalat Épül az MVM első geotermikus erőműve
Privátbankár.hu | 2026. március 24. 18:54
A beruházás a Bács-Kiskun vármegyei Zsana és Kiskunhalas térségében kezdődik. 
hírlevél
Ingatlantájoló
Együttműködő partnerünk: 4iG