Hirdetés

Ez lesz Obama új munkája? Megvan 2017 legmenőbb álláshirdetése

2017. január 11., 16:41
Cimkék
Barack Obama
, Spotify

Január 20-án hatalomváltás lesz az Egyesült Államok élén, a Spotify pedig új munkát ajánlott Obamának.

A zenestreamelő oldal karrierlehetőségek oldalán tűnt fel a „President of Playlists” (a lejátszási listák elnöke) névre keresztelt állás, amint mintha Obamának találtak volna ki.

A követelmények a következők:

Hirdetés

- legalább nyolc év tapasztalat egy nagyhatalom vezetőjeként

- jó munkabírás, felelősségteljesség

- Nobel-békedíj

- nagy csapat irányítása

A feladatok:

- a Spotify munkatársainak világszínvonalú vezetése

- minden létező adatot felhasználva (titkosszolgálat?) elemezni a felhasználók zenei ízlését

A teljes álláshirdetés fent van a Spotify oldalán, de hogy Obama biztosan észrevegye, a cégvezér és alapító Daniel Ek külön el is tweetelte neki.

Értékeld a cikket
Jelenlegi értékelés

Címlapon

Gyűlnek a fellegek - jövőre ebbe bukhat bele a cégek kétharmada?

Ugyan komoly üzleti előnyöket is hozhat a jövő évtől érvénybe lépő új adatvédelmi rendelet (GDPR), a vállalkozások mindössze 15 százaléka véli úgy, hogy a jövő májusi határidőre teljes mértékben képes lesz megfelelni ennek. A Deloitte felmérése szerint a cégek számára komoly kihívást jelent a felkészülés, de mindenképp érdemes – kérdés az, hogy sikerül-e ezt a határidőre megoldani.

Hirdetés
Hirdetés

További cikkek

Hirdetés

Videók

Hirdetés

Utánajártunk

Hírlevél

Feliratkozáshoz kérjük adja meg e-mail címét:

  • BUX38228.16+0.55%
    DAX9823.5-2.77%
    EUR/HUF311.610%
    EUR/USD1.08340%
    Arany1118.150%

Szavazás

Idén is 10 ezer forint értékű Erzsébet-utalványt kapnak karácsonyra a nyugdíjasok a kormánytól. Ön szerint kiknek járna még az utalvány?