Kajak-kenu
Vásárló A nyolcadik aranyérme is meglett a magyaroknak
Privátbankár.hu | 2016. augusztus 20. 15:25
Megvédte Rióban olimpiai bajnoki címét a magyar női 500 méteres kajaknégyes. A döntőben sokáig nagy volt a csata a németekkel, a hajrában viszont sikerült meglépni. Kozák Danuta az első női kajakos az olimpiák történetében, aki háromszor is nyert, Csipes Tamara pedig a negyedik olyan magyar olimpikon, aki olimpiai bajnok gyermekeként vált aranyérmessé.
Karrier Történelmi arany után ma újabb magyar érmek születhetnek
Privátbankár.hu | 2016. augusztus 19. 11:36
Aranyos nap volt a csütörtök, ráadásul a kajak-kenu történelem egy kis darabja is átíródott. A kajakos Kozák Danuta címvédőként győzött női K-1 500 méteren a riói olimpia csütörtöki versenynapján, ezzel Magyarország 500. ötkarikás érmét, egyben 175. aranyát nyerte. A férfi vízilabda-válogatott megverte a brazil csapatot, így az 5. helyért játszhat szombaton.
Karrier Újabb magyar aranyak születhetnek – mi lesz ma Rióban?
Privátbankár.hu | 2016. augusztus 18. 08:35
Tovább pörögnek az olimpiai játékok, ma is sok magyar sportolóért lehet majd szorítani. A kajak-kenusok elkezdtek igazán formába lendülni, de a címvédő Pars Krisztián is már a döntőben várja a kalapácsvetők következő összecsapását. Egy dolog biztos, unatkozni ma sem fogunk, ráadásul akár három-négy magyar érem is születhet ma.
Karrier Folytatódik az éremeső? Indul a magyar olimpiai csapat másik sikersportja
Privátbankár.hu | 2016. augusztus 14. 13:59
Az evezős futamok befejeződtek, úgyhogy a Rodrigo de Freitas lagúnában most már a kajak-kenu veszi át a főszerepet.
KKV Nem csak fociban gondolkodik a kormány
Privátbankár.hu | 2013. október 16. 13:55
Aláírták a támogatási szerződéseket kilenc kiemelt sportág vezetőjével.
Utazás Gyorsan fogynak a jegyek az olimpiára
Privátbankár.hu | 2012. január 4. 11:14
A kajak-kenu versenyeken, illetve a vízilabdatornán lehet ott a legtöbb magyar szurkoló a londoni olimpián. Az utolsó hat napjára a rendelkezésre álló jegyek, illetve szálláshelyek 90 százalékát már értékesítette a Pegazus Sport Tours, a Magyar Olimpiai Bizottság hivatalos utazási irodája.