Megint áll a bál Londonban – miért cserél miniszterelnököt a Munkáspárt? 

Tíz év alatt hat miniszterelnököt fogyasztott el a nyugati demokráciák egyik mintaállamaként emlegetett Nagy-Britannia, most éppen a munkáspárti Keir Starmer kénytelen távozni a posztjáról. Utódja valószínűleg az erősen balos manchesteri polgármester, Andy Burnham lesz. A Munkáspárt a cserével még időben szeretné megállítani a mélyrepülését és felvenni a versenyt a közvélemény-kutatásokat már vezető Farage-párttal. A Nagyítóban ezúttal a szigetország politikai válságát vettük górcső alá Szent-Iványi István külpolitikai elemző segítségével.


hírlevél
Ingatlantájoló
Együttműködő partnerünk: 4iG